KPP Września

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

 1. KWP - Nie czekaj, zadzwoń już dziś

  Właśnie dziś ostatni dzień stycznia, a Ty jeszcze nie zdecydowałeś/aś? Nie czekaj, zadzwoń już dziś! 1️⃣9️⃣ 9️⃣9️⃣7️⃣

 2. Policjanci odzyskali BMW skradzione w Niemczech

  Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji we Wrześni odzyskali skradziony samochód osobowy o wartości ponad 300 tysięcy złotych oraz zatrzymali 60-letniego obywatela Litwy.

 3. MIT: Najbezpieczniej jest na prostej drodze?

  Przykładem mitu, który funkcjonuje w społeczeństwie jest przeświadczenie, że na prostych odcinkach dróg jest najbezpieczniej. W oparciu o dane statystyczne z ubiegłorocznych wakacji obalimy ten mit już dzisiaj.

 4. MALI EINSTEINI Z WIZYTĄ U POLICJANTÓW

  Podopieczni Przedszkola Mali Einsteini odwiedzili policjantów z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. Spotkanie z mundurowymi związane było z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Mundurowi zwrócili także uwagę na kontakty z osobami, których dzieci nie znają. Przypomniane zostało, że pod żadnym pozorem nie wolno od takich osób brać na przykład słodyczy oraz nie wolno otwierać im drzwi. Na zakończenie wizyty w komendzie przedszkolaki skorzystały z okazji i zobaczyły policyjny areszt oraz radiowóz.

 5. ZWYCIĘSTWO OFICERA DYŻURNEGO WRZESIŃSKIEJ POLICJI

  Podkomisarz Jonasz Stramczewski z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni pojedzie na Ogólnopolski Turniej Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji do Katowic. W eliminacjach na szczeblu wojewódzkim był bezkonkurencyjny. Pokonał kilkudziesięciu konkurentów, zyskując tym samym tytuł najlepszego dyżurnego z Wielkopolski.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze kradną życie
Nie odwracaj wzroku
Głuchoniemi
Policjant, który mi pomógł
ASY BEZPIECZEŃSTWA | Wybierz Dzielnicowego Roku!
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Wrzesiński rower - bezpieczny rower
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Ochrona prawna funkcjonariuszy
Zielona Strefa - ochrona zwierząt i środowiska
Dokumenty Zastrzeżone

Najczęściej czytane

 1. Bezpieczne Życie Seniorów

  Dzień babci i dziadka, to bardzo wyjątkowy czas dla każdego wnuczka i wnuczki, to wspaniała okazja, aby podziękować dziadkom za ich troskę oraz życzyć im wszystkiego najlepszego. W ostatnim czasie słowo ,,wnuczek” nabrało także innego znaczenia, to wszystko przez oszustów, którzy wielokrotnie wykorzystali ufność i dobre serce seniorów. Podejmując działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa seniorów policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni zorganizowali działania profilaktyczne, przypominające seniorom, kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 2. BEZPIECZNE FERIE 2023

  Wrzesińskie służby mundurowe przeprowadziły akcję profilaktyczną dla uczniów klas 1-3. Działania wpisały się w rozpoczynające się ferie zimowe. Dbając o bezpieczeństwo naszych pociech policjanci oraz strażacy przekazali najważniejsze rady z zimowego dekalogu.

 3. Zniszczył samochody

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali sprawcę uszkodzenia 2 szyb oraz 8 samochodów osobowych. Wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 9600 złotych. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Uroczysta zbiórka wrzesińskich policjantów

  W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyły się obchody garnizonu wrzesińskiego z okazji Święta Policji 2022. Podczas uroczystej zbiórki zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie oraz okolicznościowe podziękowania dla służb oraz instytucji, które wspólnie z policjantami dbają o bezpieczeństwo.

 5. Tragiczny wypadek w Nekli

 6. Uroczysta zbiórka

  W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyły się obchody garnizonu wrzesińskie go z okazji tegorocznego Święta Policji. Podczas uroczystej zbiórki zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie, wyróżnienia oraz odznaczenia. Komendant Powiatowy Policji we Wrześni został mianowany na stopień inspektora policji.

 7. Pożegnanie emerytów

  W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyło się uroczyste pożegnanie z mundurem podinsp. Pawła Marciniaka, podinsp. Mariusza Łuczaka oraz asp. sztab. Dariusza Maciejczaka. Podjęta decyzja o przejściu na emeryturę była bardzo trudna i wymagała wielu przemyśleń.

 8. Zatrzymani dilerzy narkotyków

 9. Uroczystość z okazji Święta Policji

 10. UWAGA NA WŁAMYWACZY !!!

Powrót na górę strony